© 2021 Chempest SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  ul. Łąkowa 24, 47-700 Racibórz

  +48 32 412 50 00

  sekretariat@chempest.pl

ŚRODKI DO PRODUKCJI ROLNEJ

  > ochrona roślin

  > nawozy

  > nasiona

  > pasze

  > paliwa

  > doradztwo

MASZYNY ROLNICZE

  > maszyny rolnicze

  > serwis

  > części zamienne

  > smart farming

  > agco finance

SKUP PŁODÓW ROLNYCH

  > skup

  > magazyny skupowe

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS!

O NAS

PRACA

NAVI® - NAWOZY DOLISTNE

MASZYNY ROLNICZE

MASZYNY UŻYWANE

Innowacyjność. Zaawansowana technologia. Orientacja na przedsiębiorstwo. Taka jest marka Fendt. Dlatego wybierają ją liderzy.

 

Ciągniki i kombajny zbożowe Fendt można znaleźć na tysiącach pól. Wykorzystują najnowsze technologie i rozwiązania oparte na doświadczeniu w celu zwiększenia wydajności gospodarstw rolnych i reorientacji działalności na przyszłość.

 

W świecie, który stale wymaga coraz większej produkcji rolnej, z powodu stale rosnącego zapotrzebowania na żywność i energię odnawialną, nie ma lepszego sposobu niż wykorzystanie marki Fendt - od ciągników, przez kombajny, aż po prasy zwijające - zawsze oferuje wysoką jakość i zaawansowaną technologię.

 

It's Fendt.

OFERTA - FENDT

OFERTA - VALTRA

KONTAKT

W naszej ofercie Działu Maszyn Rolniczych znajdziesz produkty firmy Vaderstad®.

AGREGATY TALERZOWE

W naszej ofercie Działu Maszyn Rolniczych znajdziesz produkty firmy Kverneland®.

W naszej ofercie Działu Maszyn Rolniczych znajdziesz produkty firmy Bednar®.

W naszej ofercie Działu Maszyn Rolniczych znajdziesz produkty firmy Joskin®.

W naszej ofercie Działu Maszyn Rolniczych znajdziesz produkty firmy Unia®.

W naszej ofercie coraz więcej maszyn używanych, ale również podemonstracyjnych.  Oferujemy atrakcyjne ceny i warunki!

 

Pełna oferta na  www.traktorpool.pl/chempest

 

Więcej informacji: 

W naszej ofercie coraz więcej maszyn używanych, ale również podemonstracyjnych.  Oferujemy atrakcyjne ceny i warunki!

 

Pełna oferta na  www.traktorpool.pl/chempest

Jarosław Czogała

 

  662 387 143 ; 32 412 08 22

  j.czogala@chempest.pl

KONTAKT

Dział Maszyn Rolniczych - Rudnik k/Raciborza

  ul. Kozielska 21, 47-411 Rudnik

  Pon. - Pt. 7:00 - 16:00

Dział Maszyn Rolniczych - Jaksice k/Miechowa

  Jaksice 428, 32-200 Jaksice

  Pon. - Pt. 7:00 - 16:00

  ul. Wołczyńska 69, 46-200 Ligota Dolna

  Pon. - Pt. 7:00 - 16:00

Dział Maszyn Rolniczych - Ligota Dolna k/Kluczborka

Paweł Kwiatkowski - kierownik sprzedaży

 

  795 510 643 ; 32 412 08 23

  p.kwiatkowski@chempest.pl

Artur Kamiński - sprzedaż

 

  664 465 967 ; 32 412 08 24

  a.kaminski@chempest.pl

Piotr Dolibóg - sprzedaż

 

  602 499 622

  p.dolibog@chempest.pl

Marcin Szynol - koordynator

sprzedaży

 

  883 357 460 ; 32 412 08 20

  m.szynol@chempest.pl

Łukasz Bożek - kierownik działu / sprzedaż

 

  883 357 474

  l.bozek@chempest.pl

Aleksander Sepielak - sprzedaż

 

  883 357 455

  a.sepielak@chempest.pl

Więcej informacji: 

CIĄGNIKI FENDT - JEDYNE PRAWDZIWE VARIO

Prowadzenie pojazdu Fendt jest czymś więcej niż tylko prowadzeniem ciągnika. To nieustanne doświadczanie lekkości, nawet podczas wykonywania najcięższych prac. Przekładnia Fendt Vario zapewnia bezstopniową i wydajną jazdę — od najmniejszego wąskiego ciągnika gąsienicowego lub ciągnika do uprawy winorośli, aż po duże ciągniki, takie jak Fendt 200 Vario czy Fendt 1000 Vario. Od momentu pojawienia się modelu Dieselross ciągniki Fendt wyznaczają standardy pod względem wydajności i przyjemności prowadzenia maszyn rolniczych. Niezależnie od tego, czy jest to używany czy nowy ciągnik — wrażenia z prowadzenia pojazdów Fendt są jedyne w swoim rodzaju.

Prowadzenie pojazdu Fendt jest czymś więcej niż tylko prowadzeniem ciągnika. To nieustanne doświadczanie lekkości, nawet podczas wykonywania najcięższych prac. Przekładnia Fendt Vario zapewnia bezstopniową i wydajną jazdę — od najmniejszego wąskiego ciągnika gąsienicowego lub ciągnika do uprawy winorośli, aż po duże ciągniki, takie jak Fendt 200 Vario czy Fendt 1000 Vario. Od momentu pojawienia się modelu 

Gotowe do podjęcia każdego wyzwania w gospodarstwie, na drodze, na pasie startowym lub w lesie, rolnicze ciągniki Valtra są niezawodnymi maszynami do pracy w każdym środowisku. Każdy traktor jest dostosowany do indywidualnych potrzeb jego właściciela.

 

Valtra to rozwiązanie dla wielu branż, takich jak rolnictwo, leśnictwo, prace komunalne, konserwacja lotnisk, budownictwo, przemysł i wiele innych. Wszystkie serie ciągników zostały stworzone z myślą o komforcie operatora i łatwości obsługi, a wszystko to przy wykorzystaniu najnowszych innowacji technologicznych, aby Twoja praca była jak najbardziej opłacalna i efektywna. 

CIĄGNIKI VALTRA - SERIA F

Valtra serii F to doskonały ciągnik do pracy przy uprawach specjalistycznych w gospodarstwach sadowniczych i winnicach. Szerokość ciągnika wynosi od 1,3 do 1,8 m, dzięki czemu idealnie sprawdzi się on na wąskich ścieżkach dzielących drzewa i krzewy owocowe. Specjalnie ukształtowane podwozie w połączeniu z osią przednią umożliwia skręt kół pod kątem 55 stopni. Dzięki temu promień skrętu wynosi tylko 3,6 m. Valtra serii F to ciągnik niewielkich rozmiarów, którego wydajny układ hydrauliczny pozwala na wykorzystanie równie wydajnego osprzętu. Dzięki temu seria F to idealny wybór do specjalistycznych zastosowań.

Valtra serii F to doskonały ciągnik do pracy przy uprawach specjalistycznych w gospodarstwach sadowniczych i winnicach. Szerokość ciągnika wynosi od 1,3 do 1,8 m, dzięki czemu idealnie sprawdzi się on na wąskich ścieżkach dzielących drzewa i krzewy owocowe. Specjalnie ukształtowane podwozie w 

WYDAJNE ŻNIWA DZIĘKI KOMBAJNOM FENDT

Okres żniw wymaga niezawodnej wydajności działania. Dzięki kombajnom Fendt można szybko i bezproblemowo zebrać plony. Kombajny Fendt to połączenie precyzyjnego sterowania, wytrzymałych zespołów tnących oraz dużej przepustowości i są dostępne w pięciu wersjach.

 

W zależności od wielkości gospodarstwa można wzmocnić swoją flotę odpowiednim kombajnem Fendt, który będzie stanowił idealne uzupełnienie dla ciągników Fendt. W czasie zbiorów zapewniamy najszybszą dostępność części zamiennych Fendt, ponieważ wiemy, że w tym gorącym okresie każda minuta jest na wagę złota.

Okres żniw wymaga niezawodnej wydajności działania. Dzięki kombajnom Fendt można szybko i bezproblemowo zebrać plony. Kombajny Fendt to połączenie precyzyjnego sterowania, wytrzymałych zespołów tnących oraz dużej przepustowości i są dostępne w pięciu wersjach.

 

W zależności od wielkości gospodarstwa można wzmocnić swoją flotę odpowiednim 

OCHRONA GLEBY I MAKSYMALIZACJA PRZYCZEPNOŚCI KÓŁ

Ciągniki Fendt słyną z efektywności i łatwości obsługi, ale są też mistrzami w kategorii ochrony gleby. A gleba to Twój największy skarb. Każdy nasz ciągnik ma niewielką masę przy zachowaniu dużej obciążalności. Dzięki temu możliwe jest stosowanie wielu różnych konfiguracji obciążników, a — jak wiadomo — właściwy dobór balastu to klucz do ochrony gleby. Układ VarioGrip pozwala szybko i łatwo ustawić właściwe ciśnienie w oponach, aby zwiększyć powierzchnię, na którą jest wywierany nacisk. Każdy rolnik wie, że im mniej powietrza w oponach, tym lepsze napowietrzenie gleby. Większa powierzchnia styku bieżnika z glebą przekłada się na znaczący wzrost przyczepności. W ciągnikach Fendt stosowanych jest 13 autorskich technologii, które pozwalają chronić miliardy niewielkich organizmów odpowiedzialnych za optymalny stan gleby i wysokie plony.

Ciągniki Fendt słyną z efektywności i łatwości obsługi, ale są też mistrzami w kategorii ochrony gleby. A gleba to Twój największy skarb. Każdy nasz ciągnik ma niewielką masę przy zachowaniu dużej obciążalności. Dzięki temu możliwe jest stosowanie 

Fendt 200 V/F/P Vario

Fendt 200 Vario

Fendt 300 Vario

Fendt 500 Vario

Fendt serii E5185

Fendt serii E5225

Fendt serii L

Fendt serii C

PRASY DO BELOWANIA FENDT

Niezależnie od tego, czy bele mają być prostokątne, czy okrągłe — w działaniu prasy kluczowe znaczenie ma ciśnienie prasowania. Idealnie sprasowany materiał uprawny to więcej materiału na beli oraz mniej czasu spędzonego na polu i podczas transportu.

 

Zwijające i kostkujące prasy do belowania Fendt zapewniają optymalne rezultaty prasowania kiszonki, siana i słomy. Dobrze uformowane bele i wysoka jakość paszy są wynikiem sprawdzonej technologii prasowania — prasy do belowania stanowią znakomite uzupełnienie floty ciągników i kombajnów Fendt. A wynikiem ich pracy są idealnie sprasowane bele.

Niezależnie od tego, czy bele mają być prostokątne, czy okrągłe — w działaniu prasy kluczowe znaczenie ma ciśnienie prasowania. Idealnie sprasowany materiał uprawny to więcej materiału na beli oraz mniej czasu spędzonego na polu i podczas transportu.

 

Zwijające i kostkujące prasy do belowania Fendt zapewniają optymalne rezultaty prasowania kiszonki, siana i słomy. 

Fendt Rollector

Fendt Rotana - zmiennokomorowe

Fendt Rotana - stałokomorowe

Prasy kostkujące Fendt

Fendt IDEAL

TECHNOLOGIA ZBIORU

Żaden inny producent maszyn nie może się równać z firmą Fendt w zakresie kształtowania nowoczesnego rolnictwa. Kierując się sukcesami ciągników Fendt, wykorzystujemy teraz całą naszą wiedzę, nasze zaangażowanie i wizje do rozwijania technologii zbioru paszy. Na kolejny sukces nie trzeba było długo czekać — na targach Agritechnica 2015 zgrabiarka obrotowa Fendt Former 12555 X z miejsca została nagrodzona srebrnym medalem.

OCHRONA ROŚLIN

AGCO/Fendt wykonał kolejny krok, aby stać się producentem szerokiej gamy zaczepianych i samojezdnych opryskiwaczy. Obie serie zostały zaprojektowane w Europie i będą produkowane w fabryce AGCO w Hohenmölsen od 2018 roku, gdzie produkowana jest także samojezdna sieczkarnia Fendt Katana.

Fendt Former

Fendt Twister

Fendt Rogator 300

Fendt Rogator 600

Fendt Slicer

Fendt Tigo (MS/MR/MR Profi)

Fendt Tigo (XR/PR)

Fendt 500 Vario MY21

Fendt 700 Vario

Fendt 800 Vario

Fendt 900 Vario

Fendt 1000 Vario

Fendt 1000 Vario MY21

Fendt 1000 Vario MT

Fendt 900 Vario MY21

Fendt 900 Vario MT

Dużo więcej niż tylko ciągnik

Pojazd Fendt to nie tylko ciągnik. Fendt to po prostu Fendt. Czy to podczas pracy w polu, czy też przy transporcie lub przeładunku z użyciem ładowacza czołowego Cargo — dzięki ciągnikom Fendt praca przebiega w sposób wydajny i ekonomiczny. Dzięki rozwiązaniom technologicznym zwiększającym wydajność firma Fendt stała się wzorem do naśladowania — i to nie tylko w zakresie inżynierii rolniczej. Oprócz od dawna cenionych ciągników rolniczych firma Fendt oferuje również ciągniki leśne i komunalne — Fendt ISU to właściwe rozwiązanie do zastosowań w sektorze przemysłowym, drogowym i środowiska naturalnego.

Pojazd Fendt to nie tylko ciągnik. Fendt to po prostu Fendt. Czy to podczas pracy w polu, czy też przy transporcie lub przeładunku z użyciem ładowacza czołowego Cargo — dzięki ciągnikom Fendt praca przebiega w sposób wydajny i ekonomiczny. Dzięki rozwiązaniom technologicznym zwiększającym wydajność 

Czytaj więcej

ŁADOWACZ CZOŁOWY FENDT CARGO

Firma Fendt oferuje inteligentne ładowacze czołowe Cargo i CargoProfi przeznaczone do ciągników serii 300, 500 i 700 Vario. Są one pierwszymi ładowaczami czołowymi, które umożliwiają precyzyjne ważenie materiału i określanie zakresu pracy poprzez wprowadzenie wysokość podnoszenia i kąta pochylenia. Inteligentny system czujników znajduje się również w wysięgniku; regulację i komfortowy dostęp do nich umożliwia monitor Varioterminal. Dlatego ładowacze czołowe Fendt CargoProfi zapewniają bezpieczny i precyzyjny załadunek.

Firma Fendt oferuje inteligentne ładowacze czołowe Cargo i CargoProfi przeznaczone do ciągników serii 300, 500 i 700 Vario. Są one pierwszymi ładowaczami czołowymi, które umożliwiają precyzyjne ważenie materiału i określanie zakresu pracy poprzez wprowadzenie wysokość 

Czytaj więcej

ŁADOWACZ CZOŁOWY SERIA G

Ładowacze czołowe serii G zaprojektowano do bezkompromisowej pracy z ciągnikami Valtra. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych uchwytów są kompatybilne z większością rodzajów osprzętu, dzięki czemu nadają się idealnie do wszelkich prac w gospodarstwie rolnym, jak i prac leśnych, prac konserwacyjnych dróg, koszenia traw, obsługi lotnisk, odśnieżania i innych prac komunalnych.

 

Ciągniki Valtra zostały zaprojektowane do bezproblemowej pracy z ładowaczami czołowymi serii G. Ukośna maska i duże okna zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich położeniach ładowacza. Ładowacz nie ma negatywnego wpływu na ciasny promień skrętu, a punkty konserwacji są łatwo dostępne zarówno przy ładowaczu jak i ciągniku.

Ładowacze czołowe serii G zaprojektowano do bezkompromisowej pracy z ciągnikami Valtra. Dzięki szerokiej ofercie dostępnych uchwytów są kompatybilne z większością rodzajów osprzętu, dzięki czemu nadają się idealnie do

Czytaj więcej

SIECZKARNIA FENDT KATANA 650

Sposób na prawdziwie owocne zbiory — sieczkarnia polowa Fendt Katana zapewnia precyzyjne sterowanie przy wysokiej wydajności i najlepszej jakości siekania kukurydzy, trawy i roślin energetycznych. Sieczkarnia Fendt Katana jest przy tym wyjątkowo ekonomiczna pod względem zużycia paliwa. Istnieje możliwość wynajęcia sieczkarni w celu krótkoterminowego wzmocnienia swojej floty. Nasz profesjonalny program wynajmu sieczkarni Fendt Katana zapewnia uczciwe warunki bez ponoszenia ryzyka inwestycyjnego. Połączenie sieczkarni z ciągnikami Fendt sprawi, że flota będzie znakomicie przygotowana do zbiorów.

Sposób na prawdziwie owocne zbiory — sieczkarnia polowa Fendt Katana zapewnia precyzyjne sterowanie przy wysokiej wydajności i najlepszej jakości siekania kukurydzy, trawy i roślin energetycznych. Sieczkarnia Fendt Katana jest przy tym wyjątkowo 

Czytaj więcej

Czytaj więcej

CIĄGNIKI VALTRA - SERIA A

Małe giganty, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Seria A to kompaktowe ciągniki, które zapewniają dużą wydajność i komfort przez cały dzień. Ich kabiny są ergonomiczne i ciche oraz zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.

 

Wszystkie siedem modeli Serii A jest dostępnych z łatwą w obsłudze przekładnią mechaniczną GL. Popularne modele o mocy 105 i 115 KM są również dostępne z czterostopniową, elektronicznie sterowaną przekładnią Powershift HiTech4. Wszystkie ciągniki serii A są wyposażone w renomowaną przekładnię nawrotną firmy Valtra obejmującą zintegrowany hamulec ręczny.

Małe giganty, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

Seria A to kompaktowe ciągniki, które zapewniają dużą wydajność i komfort przez cały dzień. Ich kabiny są ergonomiczne i ciche oraz zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich kierunkach.

Czytaj więcej

CIĄGNIKI VALTRA - SERIA G

Wielofunkcyjne, w pełni wyposażone ciągniki rolnicze serii G zapewniają rozwiązania spełniające potrzeby każdego gospodarstwa rolnego. Wyposażone są w zaawansowane podnośniki oraz wydajne układy hydrauliczne. Model HiTech wyposażony jest w hydraulikę typu otwartego, a modele Active i Versu posiadają zamknięty układ hydrauliczny Load Sensing. Wysoka wydajność pompy (100/110 l/min) zapewnia odpowiednią prędkość, łatwość obsługi oraz pełną kontrolę maszyn.

 

Przeszklenie ciągnika serii G o powierzchni 5,7 m2, które gwarantuje idealną widoczność w każdym kierunku, znacznie ułatwia obsługę ładowacza czołowego. Nowa przekładnia Powershift z sześcioma przełożeniami zapewnia traktorom lepszy dobór prędkości roboczych.

Wielofunkcyjne, w pełni wyposażone ciągniki rolnicze serii G zapewniają rozwiązania spełniające potrzeby każdego gospodarstwa rolnego. Wyposażone są w zaawansowane podnośniki oraz wydajne układy hydrauliczne. Model HiTech wyposażony jest w

Czytaj więcej

CIĄGNIKI VALTRA - SERIA N

Żadne wyzwanie nie jest zbyt duże i żadne zadanie zbyt małe dla ciągników z nagradzanej serii N. Wydajne i kompaktowe ciągniki serii N to zwinne maszyny robocze, charakteryzujące się ergonomią i wygodą oraz zaprojektowane z myślą o łatwej i wydajnej pracy z ciągnikiem. Diodowe światła do jazdy dziennej zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy po drogach. Solidne i niezawodne maszyny z serii N zapewniają efekty przy małym rozmiarze.

 

Jeśli potrzebujesz maszyny do wykonywania różnych zadań, seria N idealnie sprawdzi się na wszystkich frontach. Płynna i zwinna praca, pełna widoczność wokół maszyny i wydajny 4-cylindrowy silnik zapewniają optymalną moc, precyzję oraz niskie zużycie paliwa. Dzięki wbudowanej technologii Smart Farming zyskujesz pewność, że Twoja maszyna wykona większość pracy za Ciebie.

Żadne wyzwanie nie jest zbyt duże i żadne zadanie zbyt małe dla ciągników z nagradzanej serii N. Wydajne i kompaktowe ciągniki serii N to zwinne maszyny robocze, charakteryzujące się ergonomią i wygodą oraz zaprojektowane z myślą o łatwej i wydajnej pracy

Czytaj więcej

CIĄGNIKI VALTRA - SERIA T

Piękno, intelekt i moc - wielokrotnie nagradzana seria T jest wybitna w każdym aspekcie, łącząc moc inteligentnej technologii z potęgą 6-cylindrowego silnika.

 

Wejdź do kabiny, aby doświadczyć wokół siebie możliwości tego ciągnika dzięki dużej ilości miejsca oraz doskonałej widoczności w dzień i w nocy. Wygodny wyświetlacz na słupku A zapewnia informacje i sterowanie dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz.

 

Inteligentne technologie Valtra to wszechstronna kontrola nad Twoją pracą. Seria T króluje na każdym terenie, przemieszcza się płynnie, podczas gdy Ty czerpiesz korzyści. Jeżeli cenisz moc, precyzję i zysk, seria T to maszyna przeznaczona dla Ciebie.

Piękno, intelekt i moc - wielokrotnie nagradzana seria T jest wybitna w każdym aspekcie, łącząc moc inteligentnej technologii z potęgą 6-cylindrowego silnika.

 

Wejdź do kabiny, aby doświadczyć wokół siebie możliwości tego ciągnika

Czytaj więcej

CIĄGNIKI VALTRA - SERIA S

Ciągniki rolnicze Valtra serii S czwartej generacji to traktory, których zrównoważone osiągi pomogą uzyskać najwięcej z nowej inwestycji – maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach. Valtra skonstruowała niezawodną maszynę, w której znajdziesz wszystkie pożądane usługi. 

 

Valtra serii S to potężna inwestycja i potężny ciągnik, na którym można polegać. Jego podstawowe funkcje zaprojektowano do obsługi nawet najtrudniejszych prac. Mocny silnik, bezstopniowa przekładnia oraz optymalny rozkład masy zapewniają skuteczne osiągi. Wydajność układu hydraulicznego jest wystarczająca do korzystania z ciężkich maszyn rolniczych zarówno do prac polowych, jak i leśnych. Duża kabina zapewnia przestronne środowisko pracy operatora, a komfort jazdy jest bezkonkurencyjny. 

Ciągniki rolnicze Valtra serii S czwartej generacji to traktory, których zrównoważone osiągi pomogą uzyskać najwięcej z nowej inwestycji – maksymalną wydajność przy minimalnych kosztach. Valtra skonstruowała niezawodną maszynę, w której znajdziesz wszystkie pożądane usługi.

Czytaj więcej

Krzysztof Miozga - sprzedaż

 

  505 677 217

  k.miozga@chempest.pl

Tomasz Mrugała - sprzedaż

 

  502 241 190

  t.mrugala@chempest.pl

Jarosław Czogała - sprzedaż

 

  662 387 143 ; 32 412 08 22

  j.czogala@chempest.pl

Przemysław Pietrzak - sprzedaż

 

  664 465 967 ; 32 412 08 24

  p.pietrzak@chempest.pl

Dieselross ciągniki Fendt wyznaczają standardy pod względem wydajności i przyjemności prowadzenia maszyn rolniczych. Niezależnie od tego, czy jest to używany czy nowy ciągnik — wrażenia z prowadzenia pojazdów Fendt są jedyne w swoim rodzaju.

firma Fendt stała się wzorem do naśladowania — i to nie tylko w zakresie inżynierii rolniczej. Oprócz od dawna cenionych ciągników rolniczych firma Fendt oferuje również ciągniki leśne i komunalne — Fendt ISU to właściwe rozwiązanie do zastosowań w sektorze przemysłowym, drogowym i środowiska naturalnego.

wielu różnych konfiguracji obciążników, a — jak wiadomo — właściwy dobór balastu to klucz do ochrony gleby. Układ VarioGrip pozwala szybko i łatwo ustawić właściwe ciśnienie w oponach, aby zwiększyć powierzchnię, na którą jest wywierany nacisk. Każdy rolnik wie, że im mniej powietrza w oponach, tym lepsze napowietrzenie gleby. Większa powierzchnia styku bieżnika z glebą przekłada się na znaczący wzrost przyczepności. W ciągnikach Fendt stosowanych jest 13 autorskich technologii, które pozwalają chronić miliardy niewielkich organizmów odpowiedzialnych za optymalny stan gleby i wysokie plony.

podnoszenia i kąta pochylenia. Inteligentny system czujników znajduje się również w wysięgniku; regulację i komfortowy dostęp do nich umożliwia monitor Varioterminal. Dlatego ładowacze czołowe Fendt CargoProfi zapewniają bezpieczny i precyzyjny załadunek.

kombajnem Fendt, który będzie stanowił idealne uzupełnienie dla ciągników Fendt. W czasie zbiorów zapewniamy najszybszą dostępność części zamiennych Fendt, ponieważ wiemy, że w tym gorącym okresie każda minuta jest na wagę złota.

ekonomiczna pod względem zużycia paliwa. Istnieje możliwość wynajęcia sieczkarni w celu krótkoterminowego wzmocnienia swojej floty. Nasz profesjonalny program wynajmu sieczkarni Fendt Katana zapewnia uczciwe warunki bez ponoszenia ryzyka inwestycyjnego. Połączenie sieczkarni z ciągnikami Fendt sprawi, że flota będzie znakomicie przygotowana do zbiorów.

Dobrze uformowane bele i wysoka jakość paszy są wynikiem sprawdzonej technologii prasowania — prasy do belowania stanowią znakomite uzupełnienie floty ciągników i kombajnów Fendt. A wynikiem ich pracy są idealnie sprasowane bele.

połączeniu z osią przednią umożliwia skręt kół pod kątem 55 stopni. Dzięki temu promień skrętu wynosi tylko 3,6 m. Valtra serii F to ciągnik niewielkich rozmiarów, którego wydajny układ hydrauliczny pozwala na wykorzystanie równie wydajnego osprzętu. Dzięki temu seria F to idealny wybór do specjalistycznych zastosowań.

Wszystkie siedem modeli Serii A jest dostępnych z łatwą w obsłudze przekładnią mechaniczną GL. Popularne modele o mocy 105 i 115 KM są również dostępne z czterostopniową, elektronicznie sterowaną przekładnią Powershift HiTech4. Wszystkie ciągniki serii A są wyposażone w renomowaną przekładnię nawrotną firmy Valtra obejmującą zintegrowany hamulec ręczny.

hydraulikę typu otwartego, a modele Active i Versu posiadają zamknięty układ hydrauliczny Load Sensing. Wysoka wydajność pompy (100/110 l/min) zapewnia odpowiednią prędkość, łatwość obsługi oraz pełną kontrolę maszyn.

 

Przeszklenie ciągnika serii G o powierzchni 5,7 m2, które gwarantuje idealną widoczność w każdym kierunku, znacznie ułatwia obsługę ładowacza czołowego. Nowa przekładnia Powershift z sześcioma przełożeniami zapewnia traktorom lepszy dobór prędkości roboczych.

z ciągnikiem. Diodowe światła do jazdy dziennej zwiększają bezpieczeństwo podczas jazdy po drogach. Solidne i niezawodne maszyny z serii N zapewniają efekty przy małym rozmiarze.

 

Jeśli potrzebujesz maszyny do wykonywania różnych zadań, seria N idealnie sprawdzi się na wszystkich frontach. Płynna i zwinna praca, pełna widoczność wokół maszyny i wydajny 4-cylindrowy silnik zapewniają optymalną moc, precyzję oraz niskie zużycie paliwa. Dzięki wbudowanej technologii Smart Farming zyskujesz pewność, że Twoja maszyna wykona większość pracy za Ciebie.

dzięki dużej ilości miejsca oraz doskonałej widoczności w dzień i w nocy. Wygodny wyświetlacz na słupku A zapewnia informacje i sterowanie dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz.

 

Inteligentne technologie Valtra to wszechstronna kontrola nad Twoją pracą. Seria T króluje na każdym terenie, przemieszcza się płynnie, podczas gdy Ty czerpiesz korzyści. Jeżeli cenisz moc, precyzję i zysk, seria T to maszyna przeznaczona dla Ciebie.

Valtra serii S to potężna inwestycja i potężny ciągnik, na którym można polegać. Jego podstawowe funkcje zaprojektowano do obsługi nawet najtrudniejszych prac. Mocny silnik, bezstopniowa przekładnia oraz optymalny rozkład masy zapewniają skuteczne osiągi. Wydajność układu hydraulicznego jest wystarczająca do korzystania z ciężkich maszyn rolniczych zarówno do prac polowych, jak i leśnych. Duża kabina zapewnia przestronne środowisko pracy operatora, a komfort jazdy jest bezkonkurencyjny. 

wszelkich prac w gospodarstwie rolnym, jak i prac leśnych, prac konserwacyjnych dróg, koszenia traw, obsługi lotnisk, odśnieżania i innych prac komunalnych.

 

Ciągniki Valtra zostały zaprojektowane do bezproblemowej pracy z ładowaczami czołowymi serii G. Ukośna maska i duże okna zapewniają doskonałą widoczność we wszystkich położeniach ładowacza. Ładowacz nie ma negatywnego wpływu na ciasny promień skrętu, a punkty konserwacji są łatwo dostępne zarówno przy ładowaczu jak i ciągniku.

Plonuj z nami

Piotr Łączny - sprzedaż

 

  668 038 947

  p.laczny@chempest.pl

Mateusz Adamczyk - sprzedaż

 

  883 357 481

  m.adamczyk@chempest.pl