© 2021 Chempest SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  ul. Łąkowa 24, 47-700 Racibórz

  +48 32 412 50 00

  sekretariat@chempest.pl

ŚRODKI DO PRODUKCJI ROLNEJ

  > ochrona roślin

  > nawozy

  > nasiona

  > pasze

  > paliwa

  > doradztwo

MASZYNY ROLNICZE

  > maszyny rolnicze

  > serwis

  > części zamienne

  > smart farming

  > agco finance

SKUP PŁODÓW ROLNYCH

  > skup

  > magazyny skupowe

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS!

O NAS

PRACA

NAVI® - NAWOZY DOLISTNE

Olaf Swolana

 

  883 357 483

  o.swolana@chempest.pl

Artur Zapała - Biuro Obsługi Klienta

 

  883 357 451

  a.zapala@chempest.pl

Łukasz Bożek - sprzedaż

 

  883 357 474

  l.bozek@chempest.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS!

KONTAKT

ŚRODKI DO PRODUKCJI ROLNEJ

Chempest SA - centrala firmy.

ul. Łąkowa 24, 47-400 Racibórz

MASZYNY ROLNICZE

SKUP PŁODÓW ROLNYCH

OCHRONA ROŚLIN

Robert Beleć

 

  606 469 148 ; 32 459 75 18

  r.belec@chempest.pl

MASZYNY ROLNICZE

Paweł Kwiatkowski - kierownik sprzedaży

 

  795 510 643 ; 32 412 08 23

  p.kwiatkowski@chempest.pl

DYREKTOR

Andrzej Giemza - Dyrektor Działu Maszyny Rolnicze

 

  602 499 621 ; 32 412 08 11

  a.giemza@chempest.pl

Artur Kamiński - sprzedaż

 

  664 465 967 ; 32 412 08 24

  a.kaminski@chempest.pl

Piotr Dolibóg - sprzedaż

 

  602 499 622

  p.dolibog@chempest.pl

Marcin Szynol - koordynator sprzedaży

 

  883 357 460 ; 32 412 08 20

  m.szynol@chempest.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

Rafał Kubik - sprzedaż mobilna

 

  883 313 234

  r.kubik@chempest.pl

SMART FARMING

AGCO FINANCE

Sebastian Przeniosło - AGCO Finance

 

  662 085 946

  S.Przenioslo@agcofinance.com

AGCO FINANCE

Sebastian Przeniosło - AGCO Finance

 

  662 085 946

  S.Przenioslo@agcofinance.com

AGCO FINANCE

Sebastian Przeniosło - AGCO Finance

 

  662 085 946

  S.Przenioslo@agcofinance.com

Bartosz Nazarkiewicz

 

  532 302 901

  b.nazarkiewicz@chempest.pl

SMART FARMING

Maciej Marcisz 

 

  602 615 817 ; 32 459 75 11

  m.marcisz@chempest.pl

Gabriela Śpica / Anna Kischka

 

  883 357 457 ; 32 459 75 10

  g.spica@chempest.pl / a.kischka@chempest.pl

SMART FARMING

Bartosz Nazarkiewicz

 

  532 302 901

  b.nazarkiewicz@chempest.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

Arkadiusz Marzec - sprzedaż

 

  538 810 452

  a.marzec@chempest.pl

Arkadiusz Marzec - sprzedaż

 

  538 810 452

  a.marzec@chempest.pl

Marcin Leśniak - sprzedaż

 

  662 151 425 ; 41 386 86 96

  m.lesniak@chempest.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

Michał Dreszler - zastępca kierownika

 

  883 357 470 ; 32 412 08 10

  m.dreszler@chempest.pl

magazyn.czesci@chempest.pl

Jarosław Czogała - sprzedaż

 

  662 387 143 ; 32 412 08 22

  j.czogala@chempest.pl

SERWIS

Marcin Stróż - Biuro Obsługi Klienta

 

  662 156 102

  BOKS@chempest.pl

SERWIS

Sebastian Gąszczak - Biuro Obsługi Klienta

 

  502 241 248

  s.gaszczak@chempest.pl

Sebastian Gąszczak - Sprzedaż

 

  502 241 248

  s.gaszczak@chempest.pl

SERWIS

Przemysław Pietrzak - sprzedaż

 

  538 810 451 

  a.kaminski@chempest.pl

Maksymilian Reisner - sprzedaż

 

  660 533 346

  m.reisner@chempest.pl

MASZYNY ROLNICZE

Aleksander Sepielak - sprzedaż

 

  883 357 455

  a.sepielak@chempest.pl

Krzysztof Miozga - sprzedaż

 

  505 677 217

  k.miozga@chempest.pl

Krzysztof Miozga - sprzedaż

 

  505 677 217

  k.miozga@chempest.pl

MASZYNY ROLNICZE

Tomasz Mrugała - sprzedaż

 

  502 241 190

  t.mrugala@chempest.pl

NAWOZY

Wiesław Kowalewski

 

  602 499 624 ; 32 459 75 06

  w.kowalewski@chempest.pl

Gracjan Beleć

 

  692 067 105 ; 32 459 75 05

  g.belec@chempest.pl

NASIONA

Barbara Konopka

 

  605 047 803

  b.konopka@chempest.pl

PASZE

Elżbieta Kasprzycka

 

  883 357 462

  e.kasprzycka@chempest.pl

PALIWA

Elżbieta Kasprzycka

 

  883 357 462

  e.kasprzycka@chempest.pl

Rudnik k/Raciborza

Jaksice k/Miechowa

KIEROWNIK

Jan Franczyk - Kierownik Serwisu Maszyn Rolniczych

 

  606 631 282 ; 32 412 08 27

  j.franczyk@chempest.pl

KIEROWNIK

Łukasz Bożek - Kierownik Działu Maszyny Rolnicze

 

  883 357 474

  l.bozek@chempest.pl

KIEROWNIK

Roman Głuch - Kierownik Części Zamiennych

 

  662 083 144 ; 32 412 08 16

  r.gluch@chempest.pl

Więcej

ŚRODKI DO PRODUKCJI ROLNEJ

PUNKTY HANDLOWE

PRZEDSTAWICIELE TERENOWI

SKUP PŁODÓW ROLNYCH

MASZYNY ROLNICZE

RUDNIK K/RACIBORZA

JAKSICE K/MIECHOWA

LIGOTA DOLNA K/KLUCZBORKA

Administratorem danych jest Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa Chempest SA z siedzibą w Raciborzu, 47-400 ul. Łąkowa 24.

Podane dane osobowe będą przetwarzane w celach kontaktowych.

Osobom, których dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania oraz usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

PODSTAWOWE INFORMACJE

PODSTAWOWE INFORMACJE

Pon. - Pt. 7:00 - 15:00

ul. Spółdzielcza 1, 47-480 Lekartów

Pon. - Pt. 7:00 - 15:00

ul. Spółdzielcza 1, 47-480 Lekartów

Pon. - Pt. 7:00 - 15:00

ul. Kozielska 21, 47-411 Rudnik

Pon. - Pt. 7:00 - 16:00

Jaksice 428, 32-200 Jaksice

Pon. - Pt. 7:00 - 16:00

Ligota Dolna k/Kluczborka

ul. wołczyńska 69, 46-200 Ligota Dolna

Pon. - Pt. 7:00 - 16:00

NIP: 639-17-73-783   REGON: 277455303   KRS: 0000114185

Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

 

Kapitał zakładowy: 6.490.000,00 PLN (opłacony w całości)

 

Bank BGŻ o/Racibórz 

Nr konta: 09 2030 0045 1110 0000 0061 5990

NIP: 639-17-73-783   REGON: 277455303   KRS: 0000114185

Sąd Rejonowy w Gliwicach, X Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

 

Kapitał zakładowy: 6.490.000,00 PLN (opłacony w całości)

 

Bank BGŻ o/Racibórz 

Nr konta: 09 2030 0045 1110 0000 0061 5990

Olaf Swolana

 

  883 357 483

  o.swolana@chempest.pl

Janusz Franczyk - Biuro Obsługi Klienta

 

  662 156 102

  BOKS@chempest.pl

Nowy rozdział w historii naszej firmy - kliknij i dowiedz się więcej.

Plonuj z nami