Zgłoszenia serwisowe maszyn rolniczych (awarie, przeglądy, gwarancje itp.)

ZADZWOŃ - 662 156 102

Zgłoszenia serwisowe maszyn rolniczych (awarie, przeglądy, gwarancje itp.)

ZADZWOŃ - 662 156 102

Zgłoszenia serwisowe maszyn rolniczych (awarie, przeglądy, gwarancje itp.)

ZADZWOŃ - 662 156 102

Zgłoszenia serwisowe maszyn rolniczych (awarie, przeglądy, gwarancje itp.)

ZADZWOŃ - 662 156 102

© 2021 Chempest SA. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  ul. Łąkowa 24, 47-700 Racibórz

  +48 32 412 50 00

  sekretariat@chempest.pl

ŚRODKI DO PRODUKCJI ROLNEJ

  > ochrona roślin

  > nawozy

  > nasiona

  > pasze

  > paliwa

  > doradztwo

MASZYNY ROLNICZE

  > maszyny rolnicze

  > serwis

  > części zamienne

  > smart farming

  > agco finance

SKUP PŁODÓW ROLNYCH

  > skup

  > magazyny skupowe

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS!

O NAS

PRACA

NAVI® - NAWOZY DOLISTNE

Olaf Swolana

 

  883 357 483

  o.swolana@chempest.pl

Arkadiusz Marzec - Biuro Obsługi Klienta

 

  538 810 452

  a.marzec@chempest.pl

Łukasz Bożek - sprzedaż

 

  883 357 474

  l.bozek@chempest.pl

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS!

KONTAKT

ŚRODKI DO PRODUKCJI ROLNEJ

Chempest SA - centrala firmy.

ul. Łąkowa 24, 47-400 Racibórz

MASZYNY ROLNICZE

SKUP PŁODÓW ROLNYCH

OCHRONA ROŚLIN

Robert Beleć

 

  606 469 148 ; 32 459 75 18

  r.belec@chempest.pl

MASZYNY ROLNICZE

Paweł Kwiatkowski - kierownik sprzedaży

 

  795 510 643 ; 32 412 08 23

  p.kwiatkowski@chempest.pl

DYREKTOR

Andrzej Giemza - Dyrektor Działu Maszyny Rolnicze

 

  602 499 621 ; 32 412 08 11

  a.giemza@chempest.pl

Artur Kamiński - sprzedaż

 

  664 465 967 ; 32 412 08 24

  a.kaminski@chempest.pl

Piotr Dolibóg - sprzedaż

 

  602 499 622

  p.dolibog@chempest.pl

Marcin Szynol - koordynator sprzedaży

 

  883 357 460 ; 32 412 08 20

  m.szynol@chempest.pl

CZĘŚCI ZAMIENNE

Rafał Kubik - sprzedaż mobilna

 

  883 313 234

  r.kubik@chempest.pl

SMART FARMING

AGCO FINANCE

Sebastian Przeniosło - AGCO Finance

 

  662 085 946

  S.Przenioslo@agcofinance.com

AGCO FINANCE

Sebastian Przeniosło - AGCO Finance

 

  662 085 946